Wei TangI

7,6
1 371 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Wei Tang

Uważam, że jej debiut w "Ostrożnie, pożądanie" wypadł genialnie, jestem bardzo ciekawa jak jej kariera aktorska będzie się rozwijać, czekam z niecierpliwością :)

galadriel14

Rowniez tak uwazam. I to jeszcze debiut! Byla naprawde swietna...:))

galadriel14

Jestem pod ogromnym wrażeniem jej gry w filmie "Ostrożnie pożądanie", tym bardziej niesamowite jest,że był to debiut tej utalentowanej aktorki. Mam nadzieję, że taki talent się nie zmarnuje.

mabia_2

Ja także mam taka nadzieję, jednak Chiny to kraj, w którym dużo się robi, ale niekoniecznie o tym mówi, dlatego cenzura działa bardzo sprawnie. Film wywołał ogromne poruszenie w kraju, podobno zabroniono przeprowadzania z Wei Tang wywiadów, usunięto reklamówki z telewizji z jej udziałem, tak jakby przestała być w państwie osobą medialną. Dla mnie to bzdura, nie wiem, jak można marnować taki talent. Liczę, że niedługo znowu o niej usłyszymy. Piękna i utalentowana- oczywiście. Pozdrawiam.

Mimi_Yoshi

Zgadzam się, obejrzałam ostatnio jej debiut w "Se, jie" i przyznam, że wypadł Znakomicie! mam nadzieję, że pokarze jeszcze więcej, bo talent z pewnością ma.

galadriel14

Zagrała u Park Chan Wooka w "Podejrzanej". Bardzo ciekawie zagrała. A ja mam nadzieję wkrótce nadrobić jej debiut.

Kurunir

Nadrobiłem. Pierwszorzędny!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones