PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1394}
6,9 82 810
ocen
6,9 10 1 82810
6,5 15
ocen krytyków
Przyczajony tygrys, ukryty smok
powrót do forum filmu Przyczajony tygrys, ukryty smok

Rewelacyjna produkcja!!!

ocenił(a) film na 10

Za tytuł mojego tematu niektórzy pewnie mnie zbesztają, ale za chwilę powiem dlaczego mam takie zdanie. Sporo ludzi mówi, że fajny film, ale "latanie na sznurkach" to przesada. Nie bez powodu autorzy zdecydowali się na takie efekty, gdyż są one charakterystyczne dla tego typu gatunku filmów azjatyckich, czyli Wuxia. Oprócz tego doskonała ścieżka dźwiękowa, fabuła i sceny walki dają naprawdę fantastyczne połączenie.

ocenił(a) film na 8
AdiX92

A tam zbesztają, każdy ma prawo do swojego zdania :) Ogólnie tego typu filmy raczej mnie nie ciekawią, ale faktycznie przy tym tytule się zatrzymałem i mi się podobał. Na pewno nie bez powodu.

ocenił(a) film na 5
AdiX92

Zaraz tam zbesztaja.... ale, zeby zaraz arcydzielo? Nie zauwazyles dretwo aktorow, na ktorych twarzach przejawialo sie co najwyzej trzy emocje? (chyba, ze takie mialo byc zalozenie rezyserskie...?)

ocenił(a) film na 7
bellsomni

Rzeczywiście w tym filmie poziom gry aktorskiej nie powala,ale dzięki innym wartościom dodatnim ,nie da się tego odczuć.Arcydziełem bym tego nie nazwał ,ale na pewno wart jest obejrzenia.Aktorzy latający na sznurkach przy dobrej scenerii i muzyce ,oraz sekwencje walki na zdecydowany plus.

użytkownik usunięty
marako

Latanie , łażenie po ścianach prawie ich nie dotykając , niemożliwe umiejętności walki , to najgłupsze co mogli wymyślić twórcy .

ocenił(a) film na 7

Z początku jak przyjrzałem się sceną walki ,gdy latali w powietrzu ,stwierdziłem co to za fikcja i syf.Po czasie przypomniałem sobie rok produkcji i gatunek filmu(FANTASY!)oraz tematykę WuXia. Przestałem bawić się w malkontenta na siłę i zaakceptowałem film takim jakim jest ,tzn.zdecydowanie powyżej przeciętnej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones