PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1394}
6,9 82 811
ocen
6,9 10 1 82811
6,5 15
ocen krytyków
Przyczajony tygrys, ukryty smok
powrót do forum filmu Przyczajony tygrys, ukryty smok

Absurdalny

ocenił(a) film na 2

Okropny film! Jak już mają pokazywać sztuki walki, to niech chociaz będą w miarę normalne, nie chciałam oglądać drugiego Matrixa. Sądziłam, że to będzie bardzie to w miarę ralistyczny film, a nie bajka w której latają po drzewach, tymbardziej, że zapowiadał się dobrze, ale kompletnie go zchrzanili.

ocenił(a) film na 8
254a

to jest bajka
Ale ten film to ma być bajka. Wszystkie bajkowe elemnty są poniekąd częścią legendy o wojownikach. Takie one były, nic nie poradzisz (i ja też). Może oczekiwałeś czegoś innego, ale film jak najbardziej mieści się w konwencji. I jest bardzo ładny do tego, a to nie szkodzi

ocenił(a) film na 10
254a

Sztuki walki
Mistrzu, bo tam nie chodzilo o sztuki walki, one byly tylko dodatkiem. Jak spodziewales sie filmu karate to polecam Krwawy Sport.

ocenił(a) film na 2
Napoleon

&&&&&&
Dobra, nie ważne, nie podobał mi się i tyle.

254a

Ciekawe jakby polacy zrobili baśn o słowianach, "krakowiaczkach"....jednym słowem byłby tam ładniejsze plenery, wódka i taniec pogo.........heheheh!!!!

ocenił(a) film na 2
Michal1992

to tak jakby Koperfield zagrał w Panu Tadeuszu. Ten film to dno do kwadratu - podobnie jak tanie chińskie zupki.

ocenił(a) film na 6
Aldon

dno to ty jestes:)
a zupek proponuje nie jesc:P

254a

Wiesz co to Fantasy? Bo chyba nie za bardzo.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones