PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=811509}

Bliźniak

Gemini Man
5,6 29 231
ocen
5,6 10 1 29231
3,7 9
ocen krytyków
Bliźniak
powrót do forum filmu Bliźniak

Całkiem niezły

ocenił(a) film na 7

Dla miłośników akcji rzecz warta uwagi. Sporo strzelania, pościgów (niezłe klimaty motocyklowe) i sceny walk na dobrym poziomie. Grę aktorską każdy oceni według własnego uznania. Will po roli w Sindbadzie nabrał innych barw, moim zdaniem.

darex2709

Tego filmu co prawda nie widziałem, co do Willa to zapewne chodziło ci o jego rolę w Aladynie :) - Tyle tylko że uważam nic tak odkrywczego nie pokazał, znamy go już z ról komediowych niestety w Aladynie było to już męczące ):

ocenił(a) film na 7
buterfly

Nie jest to aktor oskarowy ale da się lubić.

darex2709

To akurat prawda na razie tylko w Aladynie mnie tak wymęczył, chociaż tak akurat aktorsko to uważam nikt się nie popisał ;)

ocenił(a) film na 7
buterfly

A mnie nawet nieźle bawiły jego dowcipy i sztuczki choć sam film nie jest moim ulubionym. Ot, chwila wytchnienia od szarej codzienności. Bez wielkich przemyśleń i zażartych dyskusji w gronie znajomych czy na forach internetowych.

darex2709

Możliwe że tak buło ja oglądałem film z naszym dubbingiem, zapewne dlatego kończyłem film na parę razy ;)

ocenił(a) film na 8
darex2709

kino akcji jakie lubię , polecam jednak bez dubbingu :)

ocenił(a) film na 7
tomek_gnomek

Oglądałem film za granicą więc dubbing mnie ominął.

ocenił(a) film na 8
darex2709

Poprostu: dobre kino sensacyjne.

ocenił(a) film na 7
Misiek1970

Malkontenci i tak będą się doszukiwać dziury w całym. Ja nie nudzilem się ani przez chwilę w czasie seansu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones