PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=282892}

Życie Pi

Life of Pi
7,1 151 385
ocen
7,1 10 1 151385
6,3 26
ocen krytyków
Życie Pi
powrót do forum filmu Życie Pi

Film wg mojej oceny (mojej i w dupie mam hejtowskie zdanie) film byl piekny, bardzo ciekawa
opowiesc dopelniona wspanialymi zdjeciami oraz tym wspanialym drapieznikiem jakim byl ten tygrys.
Sam chcialbym miec wlasnego tygrysa, no ale niestety to jest nie mizliwe, pozostaje tylko
popatrzec:-)

ocenił(a) film na 8
pablo1984zamosc

zgadzam się, film bardzo ciekawy, tygrys robi wrażenie, lubię do niego wracać bo zawsze coś nowego jakoś zauważę, na co wcześniej nie zwracałam uwagi :)

ocenił(a) film na 9
niedozywiona

Zgadzam się z przedmówcami, film jest MEGA, wciąga niczym zatapiany statek (takie niewinne nawiązanie ;)), polecam z całego serca i pewnie niedługo obejrzę ten film jeszcze raz :) BTW - widzę, że nie tylko mi tak spodobał się tygrys :D

pablo1984zamosc

Tygrys nie jest do posiadania. Kim ty jesteś że chciałbyś zniewolić takie piękne i swobodne zwierzę? Kup sobie kotka, zapewnij mu utrzymanie, opiekę i daj dużo miłości. A o tygrysie zapomnij i nawet nie próbuj mieć takich pokus, bo to świadczy tylko o tym jak nisko stoisz na drabinie moralności...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones